Stolarka aluminiowa systemu Aluprof

 

 

Firma  Aluprof dostarcza na rynek zaawansowane technologicznie systemy aluminiowe okienno-drzwiowe, systemy bramowe, systemy roletowe, a także konstrukcje z profili aluminiowych do zabudowy ogrodów zimowych.

Firma jako lider branży aluminium oferuje nowoczesne aluminiowe systemy fasadowe, zabezpieczające budynek systemy przeciwpożarowe i konstrukcje antywłamaniowe oraz energooszczędne rozwiązania stosowane w budownictwie pasywnym.

Proponowane okna i drzwi aluminiowe to rozwiązania o wysokiej estetyce i trwałości. Rolety zewnętrzne, żaluzje i okiennice aluminiowe zabezpieczają skutecznie przed słońcem oraz nieproszonymi gośćmi, natomiast bramy aluminiowe świetnie chronią nasz dobytek w garażu. W ofercie Aluprof znajdują się liczne rozwiązania stosowane w nowoczesnym budownictwie, zarówno te nadające budynkom modernistycznego charakteru, antywłamaniowe, jak i te pozwalające na oszczędność energii. Aluminiowe systemy fasadowe to jeden z wiodących produktów Aluprof. Szklane fasady pozwalają nadać budynkom nowoczesny wygląd, wpuścić światło do wnętrza, a dzięki izolacyjności termicznej wpisują się w nurt budownictwa pasywnego. Systemy aluminiowe Aluprof nadają reprezentacyjnego charakteru budynkom komercyjnym i coraz częściej znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkalnym.